Local Sports Stories

 

Circleville Girls, McClain Boys Win McClain Invite

At the McClain Invitation, Friday, Circleville girls won with 125.5 team points, while McClain's boys won with 111 points. Maddy Reed, of Piketon, was the girls medalist with first place finishes in the 300 hurdles and pole vault, a second place finish in the 100 hurdles, and 6th in the 1600 relay. Piketon's Seth Farmer was the boys medal winner with first place finishes in the 800, 1600, and the 3200 relay.

 

GIRLS TEAM SCORING - Circleville 125.50; Hillsboro 89.50; Adena 87.50; Miami Trace 82.75; Piketon 75.25; Westfall 71.50; Zane Trace 69.25; McClain 57.75. 

 

3200-M Relay -- 1. Zane Trace (A), 10:30.20 (Kim Wolfe, Jillian Pontious, Alison Chinn, Ivy Beam); 2. Hillsboro (A), 10:57.50 (Reaghan Haines, Mallory Overberg, Lillian Van Zant, Alissa Hauke); 3. Miami Trace (A), 11:01.70 (Katie Frost, Jesse Neff, Kylie Woodrow, Molly Garringer); 4. Circleville (A), 11:05.00 (Jenna Liston, Alyson Leib, Allie Styers, Samantha Stevens); 5. Piketon (A), 11:24.40 (Shaniah Begley, Ruthie Wyant, Katie Stolzenburg, Taylor Spencer); 6. Westfall (A), 11:30.60 (Emily Moore, Ingrid Faleide, Madison Porter, Sara Stewart); 7. Adena (A), 12:05.50 (Chloe Shea, Aubree Higginbotham, Kaitlyn Mitten, Angel Merk); 8. McClain (A), 13:23.90 (Maria Onusko, Riley Williams, Casey Brigner, Sarah Davis).

 

100-M Hurdles -- 1. Allison Goolsby, Hillsboro, 16.60; 2. Maddy Reed, Piketon, 17.30; 3. Rachael Foster, Adena, 17.70; 4. McKenzie Figgins, McClain, 17.80; 5. Jessica Hutton, Adena, 18.00; 6. Cadence Myers, Hillsboro, 18.10; 7. Katy Clark, Miami Trace, 18.60; 8. Laura Ginn, Miami Trace, 19.10; 9T. Kaylna Pringle, Westfall, 19.60; T. Anya Bingman, Circleville, 19.60; 11. Tori Hinton, Zane Trace, 19.70; 12. Hannah Johnson, Circleville, 20.10; 13. Kim Acal-Scalado, Westfall, 20.30; 14. Molly Rowe, McClain, 20.90.

 

100-M Dash -- 1. Kylie Goldsmith, Westfall, 12.80; 2. Jhaela Coleman, McClain, 13.10; 3. Jenna Hutton, Adena, 13.30; 4. Kelsey Wilson, Miami Trace, 13.60; 5. Rachael Foster, Adena, 13.80; 6. Patience Dowden, Circleville, 13.90; 7T. Hallie Barnhart, Zane Trace, 14.00; T. Alexis Smith, Miami Trace, 14.00; 9. Brittney Brown, Hillsboro, 14.10; 10. Holly Sink, Hillsboro, 14.60; 11. Kennedi Alley, Zane Trace, 14.90; 12. Cassie Brooks, McClain, 16.20.

 

800-M Relay -- 1. Hillsboro (A), 1:53.60 (Brittney Brown, Cadence Myers, Erin Hagain, Megan Overberg); 2. Circleville (A), 1:54.00 (Monica Winter, Patience Dowden, Mariah Mathews, Alyson Leib); 3. Adena (A), 1:54.00 (Hannah Bakenhaster, Briana Poehler, Jessica Hutton, Jenna Hutton); 4. Westfall (A), 1:57.30 (Maggie Hovermale, Sara Stewart, OJ Mathes, Amanda Sais); 5. Zane Trace (A), 1:57.40 (Brittany Whaley, Hallie Barnhart, Ivy Beam, Emilee Chinn); 6. McClain (A), 2:01.80 (McKenzie Figgins, Abby Storts, Alyssa Faulconer, Megan Mustard); 7. Miami Trace (A), 2:04.40 (Anna Pfeifer, Katy Clark, Alyssa Backenstoe, Aly Bapst).

 

1600-M Run -- 1. Bryce DeLong, Circleville, 5:35.50; 2. Alison Chinn, Zane Trace, 5:47.90; 3. Taylor Clarkson, Adena,:48.40; 4. Molly Garringer, Miami Trace, 5:54.90; 5. Shaniah Begley, Piketon, 5:55.60; 6. Ingrid Faleide, Westfall, 5:57.40; 7. Alissa Hauke, Hillsboro, 5:59.00; 8. Kylie Woodrow, Miami Trace, 6:07.70.

 

400-M Relay -- 1. Circleville (A),  (Shapphire Taylor, Mariah Mathews, Patience Dowden, Ellie Hill); 2. Westfall (A),  (Maggie Hovermale, OJ Mathes, Amanda Sais, Kylie Goldsmith); 3. Miami Trace (A), (Alexis Smith, Jesse Neff, Jesse Neff, Aly Bapst); 4. McClain (A),  (McKenzie Figgins, Abby Storts, Megan Mustard, Jhaela Coleman); 5. Hillsboro (A),  (Brittney Brown, Holly Sink, Hope Tira, Erin Hagain); 6. Adena (A), (Hannah Bakenhaster, Rachael Foster, Anna Martin, Briana Poehler); 7. Zane Trace (A),  (Brittany Whaley, Tori Hinton, Kennedi Alley, Hallie Barnhart).

 

400-M Dash -- 1. Megan Overberg, Hillsboro, 1:00.50; 2. Kelsey Wilson, Miami Trace, 1:03.30; 3T. Jessica Hutton, Adena, 1:04.80; T. Avery DeLong, Circleville, 1:04.80; 5. Monica Winter, Circleville, 1:05.30; 6. Emilee Chinn, Zane Trace, 1:06.80; 7. Carissa Poehler, Adena, 1:07.30; 8. Alyssa Faulconer, McClain, 1:09.20; 9. Mallory Overberg, Hillsboro, 1:09.40; 10T. Summer Cooper, Piketon, 1:09.50; T. Alexis Smith, Miami Trace, 1:09.50; 12. Savannah Burris, Westfall, 1:10.10; 13. Emily Legg, Piketon, 1:12.00; 14. McKenna Newman, Zane Trace, 1:14.60; 15. Madison VanDyke, McClain, 1:18.70.

 

300-M Hurdles -- 1. Maddy Reed, Piketon, 50.90; 2. Rachael Foster, Adena, 52.70; 3. Anya Bingman, Circleville, 53.60; 4. Reese Osborn, Piketon, 54.70; 5. Briana Poehler, Adena, 55.20; 6T. Laura Ginn, Miami Trace, 55.50; T. Cheyney Myers, Hillsboro, 55.50; 8. Megan Kinsey, Hillsboro, 56.60; 9. McKenzie Figgins, McClain, 58.00; 10. Kim Acal-Scalado, Westfall, 1:00.60; 11. Katy Clark, Miami Trace, 1:00.70; 12. Marissa Bryant, Westfall, 1:01.00.

 

800-M Run -- 1. Bryce DeLong, Circleville, 2:28.40; 2. Kim Wolfe, Zane Trace, 2:34.20; 3. Lillian Van Zant, Hillsboro, 2:37.00; 4. Jillian Pontious, Zane Trace, 2:37.30; 5. Katie Frost, Miami Trace, 2:42.20; 6. Shaniah Begley, Piketon, 2:43.90; 7. Taylor Clarkson, Adena, 2:49.00.

 

200-M Dash -- 1. Kylie Goldsmith, Westfall, 26.80 (NEW MEET RECORD!); 2. Megan Overberg, Hillsboro, 27.10; 3. Kelsey Wilson, Miami Trace, 27.20; 4. Jhaela Coleman, McClain, 27.60; 5. Carissa Poehler, Adena, 28.60; 6. Alexis Smith, Miami Trace, 28.80; 7. Hallie Barnhart, Zane Trace, 29.20; 8. Shapphire Taylor, Circleville, 29.80; 9. Briana Poehler, Adena, 29.80; 10. Maggie Hovermale, Westfall, 30.00; 11T. Kim Wolfe, Zane Trace, 30.30; T. Megan Mustard, McClain, 30.30.

 

3200-M Run -- 1. Samantha Stevens, Circleville, 11:53.10; 2. Jenna Liston, Circleville, 12:08.00; 3. Ingrid Faleide, Westfall, 12:47.20; 4. Kasandra Dalton, Zane Trace, 12:49.70; 5. Alissa Hauke, Hillsboro, 12:51.00; 6. Molly Garringer, Miami Trace, 12:58.88; 7. Angel Merk, Adena, 13:39.60; 8. Taylor Black, Zane Trace, 13:57.50.

 

1600-M Relay -- 1. Hillsboro (A), 4:21.40 (Mallory Overberg, Lillian Van Zant, Erin Hagain, Megan Overberg); 2. Adena (A), 4:22.10 (Jessica Hutton, Carissa Poehler, Jenna Hutton, Taylor Clarkson); 3. Circleville (A), 4:24.60 (Bryce DeLong, Patience Dowden, Avery DeLong, Monica Winter); 4. Miami Trace (A), 4:31.10 (Laura Ginn, Katie Frost, Jesse Neff, Kelsey Wilson); 5. Zane Trace (A), 4:36.90 (Jillian Pontious, Ivy Beam, Alison Chinn, Emilee Chinn); 6. Piketon (A), 4:38.60 (Maddy Reed, Reese Osborn, Summer Cooper, Emily Legg); 7. Westfall (A), 4:45.30 (Holly Reigel, Amanda Sais, Ingrid Faleide, Sara Stewart).

 

Discus -- 1. Katie Ward, Piketon, 123-10 (NEW MEET RECORD!); 2. Tara Karnes, McClain, 105-8; 3. Alexis Putnam, Adena, 102-11; 4. Elysia Sams, Zane Trace, 100-10; 5. Ashlei Benitez, Miami Trace, 99-11; 6. Summer Travis, Piketon, 98-3; 7. Heather Johnston, Miami Trace, 94-5; 8. Jenny Cox, Circleville, 87-7; 9. Kyna Wright, Circleville, 77-11; 10. Emma Johnson, Westfall, 69-8; 11T. Natalie Miller, McClain, 69-6; T. Jennifer Mathes, Westfall, 69-6; 13. Kristina Stanfield, Hillsboro, 64-9; 14. Sarah Merk, Adena, 62-4; 15. Alyssa Sullivan, Hillsboro, 59-6.

 

Shot Put -- 1. Tara Karnes, McClain, 36-5; 2. Ashlei Benitez, Miami Trace, 34-8.50; 3. Katie Ward, Piketon, 34-8; 4. Summer Travis, Piketon, 33-8.25; 5. Kyna Wright, Circleville, 32-11; 6. Alyssa Sullivan, Hillsboro, 32-6; 7. Caitlin Caldwell, Miami Trace, 30-4.75; 8. Alexis Putnam, Adena, 29-6.75; 9. Kelsey Daubenmire, Zane Trace, 29-6.75; 10. Jennifer Mathes, Westfall, 25-4; 11. Taylor Wheaton, McClain, 23-9.50; 12. Kaylynn Bell, Hillsboro, 23-5.50; 13. Madison Greenwalt, Zane Trace, 22-5; 14. Sarah Merk, Adena, 21-6; 15. Emily Miller, Circleville, 17-5.75.

 

High Jump -- 1. Anya Bingman, Circleville, 4-10; 2. Morgan Miller, Zane Trace, 4-10; 3. OJ Mathes, Westfall, 4-10; 4. Taylor Clarkson, Adena, 4-8; 5. Whitley Crabtree, Piketon, 4-8; 6T. McKenna Newman, Zane Trace, 4-6; T. Abby Storts, McClain, 4-6; 8. Kassi Henness, Adena, 4-4; 9. Kaitlyn Masterson, Westfall, 4-4; 10. Riley Williams, McClain, 4-2; 11. Tyneika Rickman, Hillsboro, 4-2.

 

Long Jump -- 1. Avery DeLong, Circleville, 15-9.50; 2. Jhaela Coleman, McClain, 15-8; 3. Monica Winter, Circleville, 15-7.50; 4. Maggie Hovermale, Westfall, 15-4; 5. Amanda Sais, Westfall, 15-1; 6. Brittney Brown, Hillsboro, 15-0.50; 7. Carissa Poehler, Adena, 14-10; 8. Megan Mustard, McClain, 14-9; 9. Morgan Miller, Zane Trace, 14-7.50; 10. Kaylynn Bell, Hillsboro, 13-4.50; 11. Anna Martin, Adena, 13-4; 12. Laura Ginn, Miami Trace, 13-3; 13. Katie Frost, Miami Trace, 13-0.

 

Pole Vault -- 1. Maddy Reed, Piketon, 9-6; 2. Hannah Johnson, Circleville, 8-0; 3T. McKenna Roe, Miami Trace, 7-6; T. Emily Moore, Westfall, 7-6; 5. McKenzie Peters, Westfall, 7-6; 6. Hope Tira, Hillsboro, 7-0; 7. Bree Opst, Hillsboro, 7-0; 8T. Kylie Woodrow, Miami Trace, 6-0; T. Summer Cooper, Piketon, 6-0; T. Ivy Beam, Zane Trace, 6-0; T. Taylor Wheaton, McClain, 6-0.

 

TEAM SCORING - McClain 111; Miami Trace 104; Circleville 103.50; Hillsboro 88; Piketon 85.50; Zane Trace 63; Adena 55; Westfall 42.

 

3200-M Relay -- 1. Piketon (A), 8:27.70 (Kane Dixon, Zack Varney, Seth Farmer, Jordan Pendleton) (NEW MEET RECORD!); 2. McClain (A), 8:54.30 (Jeremiah Savage, Cody Hardesty, Storm Faulconer, Mikel Pritchard); 3. Zane Trace (A), 9:07.10 (Mark Scott, Taylor Nesser, Zach Davis, William McWhorter); 4. Miami Trace (A), 9:37.50 (Dallas DeBruin, Blake Pittser, Perry Elzey, Quentin Havens); 5. Westfall (A), 10:00.60 (Caleb Kennelly, Austin Ridenour, Howie Slater, Dylan Newton).

 

110-M Hurdles -- 1. Caleb Wilt, Miami Trace, 14.70; 2. Mckenzie Conlon, Hillsboro, 16.20; 3. Jared Roese, Circleville, 16.20; 4. Evan Mustard, McClain, 17.00; 5. Jeremy Hayton, Hillsboro, 18.70; 6T. Logan Chamberlin, Zane Trace, 19.30; T. Timothy Trawick, Piketon, 19.30; 8. Randall Starling, Circleville, 19.30; 9. Erick Wrestler, Zane Trace, 19.70; 10. Trenner Wile, McClain, 20.20; 11. Einn White, Miami Trace, 21.20.

 

100-M Dash -- 1. Alex Hollar, McClain, 11.50; 2. Jimmy Stroker, Miami Trace, 11.50; 3. Mykal Massropian, Miami Trace, 11.70; 4. Craig Jones, Adena, 11.80; 5. Seth Willman, McClain, 11.90; 6. Kyle Ratcliff, Westfall, 12.00; 7. Steven Grady, Westfall, 12.00; 8. Levi Lane, Adena, 12.10; 9. Nathan Hagerty, Piketon, 12.40; 10T. Jacob Mallow, Zane Trace, 12.80; T. Connor Warden, Circleville, 12.80; 12. Tyler Carroll, Zane Trace, 13.20; 13. Zach Hagerty, Piketon, 13.70.

 

800-M Relay -- 1. McClain (A), 1:34.80 (James Morris, Thomas Schrader, Tristan Pitzer, Alex Hollar); 2. Circleville (A), 1:35.60 (Draven Bass, Jonathan Snow, Peter Winter, Andrew Vanover); 3. Hillsboro (A), 1:37.10 (Matt Arnold, Mckenzie Conlon, Luke Gallimore, Anthony Anderson); 4. Miami Trace (A), 1:37.20 (Mykal Massropian, Devin Bainter, DeAndre Pettiford, Jon Campbell); 5. Adena (A), 1:37.60 (Caleb Thatcher, Levi Lane, Austin Preston, Craig Jones); 6. Westfall (A), 1:41.30 (Shawn Scurlock, Billy Staten, Zach Zimmerman, Kyle Ratcliff); 7. Zane Trace (A), 1:41.70 (Trevor Howard, Trey Rittenhouse, Austin Harris, Devon Benson).

 

1600-M Run -- 1. Seth Farmer, Piketon, 4:40.70; 2. De-Andre Steward, Hillsboro, 4:49.20; 3. Zack Varney, Piketon, 4:49.90; 4. Blake Pittser, Miami Trace, 4:53.50; 5. Zach Middleton, Hillsboro, 4:55.40; 6. Dylan Newton, Westfall, 4:55.90; 7. Jeremiah Savage, McClain, 4:58.30; 8. William McWhorter, Zane Trace, 5:04.10.

 

400-M Relay -- 1. McClain (A), 45.20 (James Morris, Thomas Schrader, Alex Hollar, Seth Willman); 2. Adena (A), 45.40 (Caleb Thatcher, Levi Lane, Craig Jones, Cale Free); 3. Circleville (A), 46.50 (Jared Roese, Calvin Theller, Jonathan Snow, Andrew Vanover); 4. Miami Trace (A), 46.70 (Mykal Massropian, Devin Bainter, DeAndre Pettiford, Jon Campbell); 5. Zane Trace (A), 47.10 (Cameron Hettinger, Tyler Carroll, Trey Rittenhouse, Devon Benson); 6. Hillsboro (A), 48.00 (Gabriel Tamborski, Matt Arnold, Luke Gallimore, Anthony Anderson).

 

400-M Dash -- 1. Peter Winter, Circleville, 53.20; 2. Cody Hardesty, McClain, 53.70; 3. Gabriel Tamborski, Hillsboro, 53.70; 4. Isaac Thomas, Adena, 54.50; 5. Hunter Matthews, Adena, 55.80; 6. Kelly Rogers, Zane Trace, 56.40; 7. Dallas DeBruin, Miami Trace, 56.50; 8. Casey Moore, Piketon, 57.60; 9. Jake Neal, Piketon, 57.70; 10. Cohl Seyfang, Circleville, 58.20; 11. Tristen Ehmann, Westfall, 59.70; 12. Tyler Jackson, McClain, 59.90; 13T. Chris Riegel, Westfall, 1:02.10; T. Anthony Anderson, Hillsboro, 1:02.10; 15. Quentin Havens, Miami Trace, 1:03.90.

 

300-M Hurdles -- 1. Caleb Wilt, Miami Trace, 41.90; 2. Mckenzie Conlon, Hillsboro, 42.70; 3. Draven Bass, Circleville, 42.80; 4. Calvin Theller, Circleville, 46.00; 5. Einn White, Miami Trace, 46.10; 6T. Logan Chamberlin, Zane Trace, 47.20; T. Evan Mustard, McClain, 47.20; 8. Charlie Davis, McClain, 47.40; 9. Erick Wrestler, Zane Trace, 48.30; 10. Aaron Selby, Hillsboro, 51.80.

 

800-M Run -- 1. Seth Farmer, Piketon, 2:05.40; 2. Tyrae Pettiford, Miami Trace, 2:08.30; 3. Chad Blackman, Circleville, 2:11.70; 4. Mark Scott, Zane Trace, 2:14.40; 5. Dylan Newton, Westfall, 2:15.90; 6. Zack Varney, Piketon, 2:16.90; 7. Luke Gallimore, Hillsboro, 2:18.70; 8. Jeremiah Savage, McClain, 2:19.60.

 

200-M Dash -- 1. James Morris, McClain, 23.70; 2. Kyle Ratcliff, Westfall, 23.90; 3. Jon Campbell, Miami Trace, 24.40; 4. Andrew Vanover, Circleville, 24.50; 5. John Bivens, Piketon, 24.70; 6. Seth Willman, McClain, 24.90; 7. Zach Joseph, Zane Trace, 24.90; 8. Craig Jones, Adena, 25.50; 9. Liam VanHoose, Zane Trace, 25.70; 10. Austin Preston, Adena, 26.20; 11. Connor Warden, Circleville, 26.70.

 

3200-M Run -- 1. Kane Dixon, Piketon, 10:03.30; 2. Jordan Pendleton, Piketon, 10:38.10; 3. De-Andre Steward, Hillsboro, 10:41.30; 4. Zach Middleton, Hillsboro, 10:44.00; 5. Nick Gucwa, Zane Trace, 10:57.80; 6. Eli Branson, Zane Trace, 11:03.20; 7. Caleb Kennelly, Westfall, 11:32.20; 8. Riley Kennelly, Westfall, 12:08.70.

 

1600-M Relay -- 1. Adena (A), 3:39.90 (Cale Free, Caleb Thatcher, Hunter Matthews, Isaac Thomas); 2. Hillsboro (A), 3:40.30 (Gabriel Tamborski, Anthony Anderson, Luke Gallimore, Mckenzie Conlon); 3. Circleville (A), 3:47.60 (Peter Winter, Draven Bass, Cohl Seyfang, Jacob Foreman); 4. Zane Trace (A), 3:48.80 (Kelly Rogers, Zach Davis, Taylor Nesser, Pierce Mowery); 5. Westfall (A), 3:55.80 (Dylan Newton, Tristen Ehmann, Chris Riegel, Shawn Scurlock); 6. Piketon (A), 3:56.20 (Casey Moore, Jake Neal, Jordan Cutler, Timothy Trawick); 7. McClain (A), 3:59.20 (Charlie Davis, Tyler Jackson, Charlie Davis, Tristan Pitzer).

 

Discus -- 1. Walt Petzel, Zane Trace, 170-8 (NEW MEET RECORD!); 2. Ethan Hurtt, Adena, 140-2; 3. Chandler Wagner, McClain, 125-1; 4. Trey Burns, Hillsboro, 124-11; 5. Alphonso Rice, Westfall, 121-9; 6. Zane Breech, Piketon, 116-8; 7. Jarod Topping, Circleville, 116-0; 8. Jacob Sears, Miami Trace, 112-4; 9. Chris Robinson, Circleville, 106-0; 10. Todd Foster, Miami Trace, 103-0; 11. Nate Cornett, McClain, 99-2; 12. Bret Lane, Adena, 97-10; 13. Devon Newman, Piketon, 89-1; 14. Aidan Place, Zane Trace, 81-3; 15. Christian Opst, Hillsboro, 78-0.

 

Shot Put -- 1. Todd Foster, Miami Trace, 43-6; 2. Chandler Wagner, McClain, 42-6; 3. Ethan Hurtt, Adena, 41-10; 4. Trey Burns, Hillsboro, 40-10.25; 5. Logan Hess, Circleville, 40-6; 6. Zane Breech, Piketon, 39-10; 7. Alphonso Rice, Westfall, 39-5; 8. Tyler Green, Circleville, 38-1; 9. Bradley Willett, Piketon, 36-10; 10. Aidan Place, Zane Trace, 36-4.25; 11. Corey Coates, Miami Trace, 35-1.50; 12. Gable Smith, McClain, 33-7.50; 13. Tanner Kunz, Zane Trace, 32-9; 14. Bret Lane, Adena, 31-3; 15. Hunter Bowsher, Westfall, 30-9.50; 16. Evan Risley, Hillsboro, 29-9.50.

 

High Jump -- 1. Brian Hall, Zane Trace, 6-2; 2. Timothy Trawick, Piketon, 6-0; 3. Alex Hollar, McClain, 5-10; 4. Jeremy Hayton, Hillsboro, 5-8; 5T. Cole Warden, Circleville, 5-6; T. Mikel Pritchard, McClain, 5-6; 7. Jaycee Perry, Miami Trace, 5-6; 8. Tyrae Pettiford, Miami Trace, 5-4; 9. Isaac Thomas, Adena, 5-4.

 

Long Jump -- 1. Draven Bass, Circleville, 20-1; 2. Jonathan Snow, Circleville, 19-10; 3. Tristan Pitzer, McClain, 19-0; 4. Devin Bainter, Miami Trace, 18-8; 5. James Morris, McClain, 18-6.50; 6. DeAndre Pettiford, Miami Trace, 18-3.50; 7. Shawn Scurlock, Westfall, 18-0; 8. Logan Chamberlin, Zane Trace, 17-7.50; 9. Erick Wrestler, Zane Trace, 17-6.50; 10. Tristen Veach, Piketon, 17-2; 11. Casey Moore, Piketon, 16-10; 12. Heith Brown, Hillsboro, 16-1; 13. Billy Staten, Westfall, 15-6.

 

Pole Vault -- 1. Sam Smith, Circleville, 11-6; 2. Dallas DeBruin, Miami Trace, 11-0; 3. Chris Travis, Circleville, 10-6; 4. Paul Burton, Hillsboro, 10-0; 5. Jordan Cutler, Piketon, 9-6; 6. Christopher Mitten, Adena, 9-6; 7. Kohl Noble, Zane Trace, 9-0; 8. Owen O'Connor, McClain, 9-0; 9. Jacob Haldeman, Miami Trace, 9-0; 10. Nathan Hagerty, Piketon, 8-0; 11. Brendan Bayes, Westfall, 8-0; 12. Austin Harris, Zane Trace, 8-0.

 

More Articles